Bij WestWeelde vind je drie industriële ruimtes onder één dak. De locaties, elk met hun eigen charme en capaciteit, kunnen zowel zelfstandig als in combinatie worden ingezet. Of je nu een intieme bijeenkomst of een groots evenement organiseert, WestWeelde biedt een passende ruimte en sfeer voor elke gelegenheid. WestWeelde kan daarnaast worden uitgebreid met het naastgelegen De Wester.
Vraag brochure op
Oppervlakte
Capaciteit:
Adres: Klönneplein 4, 1014 DD Amsterdam
De Liefde
De Unie
Het Restaurant
De Liefde
De romantische, intieme De Liefde, met karakteristieke houten vloer, is zeer geschikt voor borrels, diners en kleinere presentaties. Ook is het een officiële trouwlocatie waar tientallen bruidsparen elkaar jaarlijks het ja-woord geven.
De Unie
De robuuste, industriële De Unie is gelegen op de eerste verdieping, met groot balkon rondom de zaal. De ruimte is geschikt voor feesten en borrels, maar ook zeker voor presentaties en diners voor grotere gezelschappen.
Het Restaurant
Een plek waar je de stadse hectiek achter je laat en neerstrijkt voor lunch, diner, een borrel of een cocktail. Binnen, buiten op het enorme (en deels verwarmde) terras, of relaxed op de zitzakken aan het water.
Al sinds jaar en dag is Westergas een begrip in Amsterdam. In 2018 zijn de gebouwen van de Westergasfabriek omgedoopt tot Westergas. Hetzelfde terrein, nieuwe energie: het Cultuurpark van Amsterdam. De zeventien historische gebouwen kregen een nieuwe bestemming en vormen nu het decor voor creatieve ondernemers, evenementen en festivals. De locaties bieden ruimte aan een breed scala aan evenementen, zowel commercieel als cultureel.
Meer over Westergas als evenementenlocatie