Event
Location
Tickets
Dates
Fabrique des Lumières
Fri April 22 - Sun February 5
Fabrique des Lumières: Gustav Klimt
Pacific
Tue January 3 - Tue January 31
EXPO MET BLQCK ROSE
Gashouder
Fri January 6 - Sun February 5
SORA
Pacific
Thu January 26 - Fri January 27
POPTRASH
Transformatorhuis
Sat January 28
16:00 - 20:30
Sanctum Frequency Festival
Gashouder
Sat January 28 - Sun January 29
Audio Obscura x SORA – Sold Out
WesterUnie
Sat January 28 - Sun January 29
Papi Chulo Amsterdam
Theater de Krakeling
Sat January 28
14:30 - 15:30
Olifantje Abu L’abbas 6+
WesterLiefde
Sat January 28 - Sun January 29
Nobody’s Wedding
Theater de Krakeling
Sun January 29
14:30 - 15:30
Olifantje Abu l’Abbas 6+
Pacific
Wed February 1 - Tue February 28
Expo met Lin Woldendorp
Pacific
Thu February 2
20:00 - 22:00
Live music – Johnny & The Spacemachine
Theater de Krakeling
Fri February 3
19:30 - 20:45
The ozard of wiz 9+
WesterUnie
Sat February 4 - Sun February 5
Tropicalia festival – Habibi Funk, Cin City & more
Theater de Krakeling
Sat February 4
14:30 - 15:45
the ozard of wiz 9+
Theater de Krakeling
Sun February 5
14:30 - 15:15
Het meisje met de zwavelstokjes 3+
Theater de Krakeling
Wed February 8
10:00 - 11:00
Krakeling met de kleintjes 2+
Theater de Krakeling
Wed February 8
19:30 - 20:30
Hier zit niemand op te wachten 8+
Pacific
Thu February 9 - Fri February 10
POPTRASH
Theater de Krakeling
Thu February 9
19:30 - 20:30
Hier zit niemand op te wachten 8+
Theater de Krakeling
Fri February 10
19:30 - 20:30
Hier zit niemand op te wachten 8+
WesterUnie
Fri February 10 - Sat February 11
Ohana ▽ Westerliefde
Gashouder
Sat February 11
19:00 - 23:00
Sticky Fingers | Sold out
Theater de Krakeling
Sat February 11
14:30 - 15:30
hier zit niemand op te wachten 8+
Theater de Krakeling
Mon February 13
14:30 - 15:20
Poppenkast 5+
Pacific
Wed February 15
20:00 - 22:00
Gashouder
Sat February 18
20:00 - 23:00
Röyksopp | Sold out
Theater de Krakeling
Sat February 18
19:30 - 20:30
Liegebeesten 7+
Theater de Krakeling
Sat February 18
16:00 - 17:00
Wat vreet er aan Donnie Druif? 8+
Theater de Krakeling
Sun February 19
14:30 - 15:30
Wat vreet er aan Donnie Druif? 8+
Gashouder
Sat February 25
JOY
Theater de Krakeling
Sat February 25
19:30 - 20:40
Martin Luther King 8+
Theater de Krakeling
Sun February 26
14:30 - 15:40
Martin Luther King 8+
Theater de Krakeling
Mon February 27
14:30 - 15:25
Johannes de Parkiet 6+
Theater de Krakeling
Tue February 28
14:30 - 15:25
Tuimel & Bounce 3+
Theater de Krakeling
Tue February 28
14:30 - 15:25
Tuimel & Bounce 3+
Gashouder
Thu March 2
18:30 - 23:00
Tamino
Gashouder
Fri March 3
20:00 - 23:00
King Gizzard and the Lizard Wizard | Sold out
Gashouder
https://www.ticketmaster.nl/event/jungle-by-night-tickets/285091
Fri March 10
20:00 - 23:00
Jungle by Night
Gashouder
Thu March 16 - Sun March 19
ART ON PAPER
WesterUnie
Sat March 25 - Sun March 26
Kick 70 – " Ain’t no stopping us now"
WesterUnie
Sat April 1 - Sun April 2
Amsterdam Soul Night
WesterUnie
Thu April 6 - Fri April 7
Summer Breeze Latin Night – spring edition
WesterUnie
Fri April 7 - Sat April 8
HERNAN CATTANEO – FROM DAY TO NIGHT
WesterUnie
Thu April 27 - Fri April 28
Cartel Kingsday 2023: Indoor, Outdoor, Day & Night
WesterUnie
Wed October 18 - Mon October 23
Amsterdam Dance Event 2023
Ontdek Westergas

ONTDEK WESTERGAS

Ben jij benieuwd naar de mogelijkheden voor jouw event op onze locaties? Download nu de brochure.