Event
Location
Tickets
Dates
Fabrique des Lumières
Fri March 22 - Tue December 31
Expositie Van Vermeer tot Van Gogh, Mondriaan & Meer
Meterhuisje
Fri April 12 - Sun May 26
Exhibition: Home, a sense of belonging
Theater de Krakeling
Sat April 13 - Sun April 14
Rijnreisje 6+
Theater de Krakeling
Thu April 18
19:30 - 20:30
POWER 14+
Gashouder & Transformatorhuis
Thu April 18 - Sun April 21
Amsterdam Wine Festival
Theater de Krakeling
Tue April 23 - Thu April 25
Rabbit Hole 12+
WesterUnie
Sat April 27 - Sun April 28
Cartel Kingsday 2024: Indoor, Outdoor, Day & Night
Gashouder & Transformatorhuis
Thu May 9 - Sun May 12
Art On Paper Amsterdam
Theater de Krakeling
Wed May 15
10:00 - 10:45
Krakeling met de Kleintjes 2+
Theater de Krakeling
Mon May 20
11:00 - 12:00
Be Kind 0,5+
Transformatorhuis
Tue June 4 - Wed June 5
Evolution fair
Gashouder
Sat June 15 - Sun June 16
Abraham hicks
WestergasTerras
Sun June 16
15:00 - 19:00
Oranje op megascherm op het Westergasterras
WestergasTerras
Fri June 21
21:00 - 00:00
Frankrijk-Oranje op megascherm bij Westergasterras
WestergasTerras
Tue June 25
18:00 - 00:00
Oranje-Oostenrijk op megascherm @ Westergasterras
Theater de Krakeling
Fri June 28 - Mon July 1
In Kleur 8+