Event
Location
Tickets
Dates
Pacific
Fri September 3 - Thu September 30
Pacific Art Gallery met ROWEN
Theater de Krakeling
Wed September 22
10:00 - 10:35
Op muzikale reis met Jeritza Toney 2+
Theater de Krakeling
Sat September 25
16:00 - 17:00
Het Mysterie van Grote Mensen 6+
Theater de Krakeling
Sun September 26
14:30 - 15:30
Blote Konten 4+
Theater de Krakeling
Thu September 30
19:30 - 20:20
PERRY 12+
Pacific
Thu September 30
20:00 - 22:00
Hoax LeBeau’s Disco Bingeau
WesterUnie
Sat October 2
15:00 - 23:59
Wasserette x Gowtu – Indoor festival
WesterUnie
Fri October 8 - Sat October 9
Roda Da Holanda
Gashouder
Wed October 13 - Thu October 14
Awakenings x Charlotte de Witte presents KNTXT – SOLD OUT
Gashouder
Thu October 14 - Fri October 15
Awakenings x Adam Beyer presents Drumcode – SOLD OUT
Gashouder
Fri October 15 - Sat October 16
Awakenings x Afterlife – SOLD OUT
Gashouder
Sat October 16
00:00 - 22:00
Awakenings x Joris Voorn presents Spectrum – SOLD OUT
Gashouder
Sat October 16 - Sun October 17
Awakenings x Maceo Plex presents Ellum – SOLD OUT
Gashouder
Sun October 17 - Mon October 18
Awakenings x Exhale with Amelie Lens – SOLD OUT
Gashouder
Sat November 27
19:00 - 23:00
DINAND Live in de Gashouder
Gashouder
Sat February 26
De Staat
Gashouder
Thu March 10
Above & Beyond – Extra Show
Gashouder
Fri March 11
Above & Beyond – Uitverkocht
Gashouder
Sat March 12
Balthazar
Ontdek Westergas

ONTDEK WESTERGAS

Ben jij benieuwd naar de mogelijkheden voor jouw event op onze locaties? Download nu de brochure.