Event
Location
Tickets
Dates
Machinegebouw
Mon June 15 - Sun September 6
Grand Caron
Transformatorhuis
Tue June 30 - Sun September 6
FunkyFun
Gashouder
Wed July 1 - Sun July 12
Rond de Tafel met: Erik van Loo
Zuiveringshal West
Fri July 3 - Sun August 23
Unfair™
Gashouder
Wed July 15 - Sun July 26
Rond de Tafel met: Richard van Oostenbrugge
Gashouder
Wed July 29 - Sun August 9
Rond de Tafel met: Egon van Hoof
Gashouder
Wed August 12 - Sun August 16
Rond de Tafel met: Soenil Bahadoer
Gashouder
Wed August 19 - Sun August 30
Rond de Tafel met: Wilco Berends
Westergas Terrein
Sun September 6
12:00 - 18:00
Sunday Market
Westergas Terrein
Sat September 19 - Mon September 21
Unseen 2020
Westergas Terrein
Sun October 4
12:00 - 18:00
Sunday Market
Westergas Terrein
Sun November 1
12:00 - 18:00
Sunday Market