Event
Location
Tickets
Dates
Fabrique des Lumières
Fri April 22 - Sat December 31
Fabrique des Lumières: Gustav Klimt
Pacific
Thu September 1 - Sat October 1
EXPO MET TESSA TROELSTRA
Gashouder
Fri September 30 - Sun October 2
EuropArtFair
WesterUnie
Sat October 1 - Sun October 2
KICK 70 "De 70s & 80s Disco" | 7,5 Jarig Bestaan!
Theater de Krakeling
Sat October 1
14:30 - 15:20
Heb je mijn zusje gezien 2+
Gashouder
Thu October 6
19:00 - 23:00
Red Bull SoundClash – Frenna VS Ronnie Flex
Theater de Krakeling
Fri October 7
19:30 - 20:40
Van Hamelen & The Rats 7+
Theater de Krakeling
Sat October 8
14:30 - 15:40
Van Hamelen & The Rats 7+
Theater de Krakeling
Sun October 9
14:30 - 15:30
Balancing Bodies 8+
Conscious Hotel
Mon October 10 - Mon November 7
Kunstinstallatie: Sustainability Day
Westergas Terrein
Wed October 12 - Fri October 14
Bitcoin Amsterdam 2022
Pacific
Wed October 12
20:00 - 22:00
Hoax Lebeau Disco Bingeau
Theater de Krakeling
Fri October 14
16:00 - 22:00
De TussenTijdCapsule / Doorlopend vanaf 16:00
Theater de Krakeling
Fri October 14
19:30 - 20:30
Krakeling festival: Olifantje Abu l’Abbas 6+
Theater de Krakeling
Fri October 14
20:30 - 22:10
Krakeling festival: Queer Planet 14+
Theater de Krakeling
Sat October 15
13:00 - 18:30
De TussenTijdCapsule / doorlopend vanaf 13:00
Theater de Krakeling
Sat October 15
16:00 - 17:00
Krakeling festival: Olifantje Abu l’Abbas 6+
Theater de Krakeling
Sat October 15
20:30 - 22:10
Krakeling festival: queer planet 14+
Theater de Krakeling
Sat October 15
19:00 - 20:20
Krakeling festival: As you like it 8+
Theater de Krakeling
Sun October 16
12:00 - 17:15
De TussenTijdCapsule / doorlopend vanaf 12:00
Theater de Krakeling
Sun October 16
14:30 - 15:30
Krakeling festival: Olifantje Abu l’Abbas 6+
Theater de Krakeling
Sun October 16
14:30 - 15:50
Krakeling festival: As you like it 8+
Theater de Krakeling
Mon October 17
14:30 - 15:30
Krakeling festival: Bon dia, goeiemorgen 4+
Theater de Krakeling
Tue October 18
14:30 - 15:15
Krakeling festival: Sribi Switi 4+
WesterUnie
Wed October 19 - Thu October 20
Hernan Cattaneo presents Sudbeat Showcase ADE
Theater de Krakeling
Wed October 19
14:30 - 15:15
Krakeling festival: Bange Rick 4+
Theater de Krakeling
Wed October 19
10:00 - 10:45
Krakeling festival: Krakeling met de kleintjes 2+
WesterUnie
Thu October 20 - Fri October 21
Pleinvrees ADE Thursday
Theater de Krakeling
Thu October 20
10:00 - 11:00
Krakeling festival: Amarbarì 3+
Theater de Krakeling
Thu October 20
11:30 - 12:30
Krakeling festival: Amarbarì 3+
Theater de Krakeling
Thu October 20
14:30 - 15:30
Krakeling festival: Amarbarì 3+
Theater de Krakeling
Thu October 20
14:30 - 15:30
Krakeling festival: Hi Ha Happening 8+
Theater de Krakeling
Thu October 20
19:30 - 20:30
Krakeling festival: Hi Ha Happening 8+
Pacific
Thu October 20 - Fri October 21
ADE – CHAMOS AND FRIENDS
WesterUnie
Fri October 21
13:00 - 21:00
Hernan Cattaneo b2b Nick Warren – All day long ADE
WesterUnie
Fri October 21 - Sat October 22
Pleinvrees ADE Friday
Theater de Krakeling
Fri October 21
10:00 - 11:00
Krakeling festival: Amarbarì 3+
Theater de Krakeling
Fri October 21
11:30 - 12:30
Krakeling festival: Amarbarì 3+
Theater de Krakeling
Fri October 21
14:30 - 15:30
Krakeling festival: Hi Ha Happening 8+
Theater de Krakeling
Fri October 21
14:30 - 15:30
Krakeling festival: Hi hi happening 8+
Theater de Krakeling
Fri October 21
19:30 - 20:30
Krakeling festival: Hi Ha Happening 8+
Pacific
Fri October 21 - Sat October 22
ADE – ROOMSERVICE INTERNATIONAL
Pacific
Fri October 21 - Sat October 22
ADE – ROOMSERVICE INTERNATIONAL
WesterUnie
Sat October 22
14:00 - 22:00
Gardens of Babylon – ADE Unplugged
WesterUnie
Sat October 22
23:00 - 18:00
Gardens of Babylon: Seekers of light ADE Saturday
Theater de Krakeling
Sat October 22
14:30 - 15:30
Krakeling festival: hi ha happening 8+
Theater de Krakeling
Sat October 22
19:30 - 20:30
Krakeling festival: hi ha happening 8+
Pacific
Sat October 22 - Sun October 23
ADE – A DISKO DISKO DANCE EVENT
Theater de Krakeling
Sat October 22
15:00 - 15:30
Krakeling festival: KrakelToer 6+
Theater de Krakeling
Sat October 22
16:00 - 17:00
Krakeling festival: Mise and place 6+
WesterUnie
Sun October 23 - Mon October 24
Gardens of Babylon:The Seekers of Light ADE Sunday
Theater de Krakeling
Sun October 23
14:00 - 15:00
Krakeling festival: hi ha happening 8+
Theater de Krakeling
Sun October 23
14:00 - 14:50
krakeling festival: Plock! 4+
Theater de Krakeling
Sun October 23
16:00 - 16:50
krakeling festival: Plock! 4+
Theater de Krakeling
Wed October 26
19:30 - 20:30
Matties 12+
Theater de Krakeling
Thu October 27
19:30 - 20:30
Matties 12+
Theater de Krakeling
Fri October 28
19:30 - 20:30
Wil je een snoepje? 10+
WesterUnie
Sat October 29
22:00 - 05:00
Amsterdam Halloween 2022
Theater de Krakeling
Sat October 29
14:30 - 15:30
Het Kado 6+
Pacific
Sat October 29
23:00 - 04:00
HALLOWEEN NIGHT BY SUMIBU
Gashouder
Sat October 29
The Art of Drinks
Theater de Krakeling
Sun October 30
14:30 - 15:30
Vier 4+
Gashouder
Sun October 30 - Mon October 31
The Art of Drinks – Business
Theater de Krakeling
Mon October 31
19:30 - 20:30
Arturo 12+
Theater de Krakeling
Tue November 1
19:30 - 20:30
Arturo 12+
Theater de Krakeling
Wed November 2
19:30 - 20:30
Arturo 12+
Gashouder
Thu November 3 - Sun December 4
Het Amsterdamse Winterterras
WesterUnie
Fri December 2 - Sat December 3
AmsterDUB Weekender 2022 – Family Friday
WesterUnie
Sat December 3 - Sun December 4
AmsterDUB Weekender 2022 – Skanking Saturday
WesterUnie
Thu December 29 - Fri December 30
Summer Breeze Latin Night – The Winter edition
Sticky Fingers
Gashouder
Sat February 11
19:00
Sticky Fingers
Gashouder
Sat February 11
19:00 - 23:00
Sticky Fingers
Gashouder
Thu March 2
18:30 - 23:00
Tamino
Ontdek Westergas

ONTDEK WESTERGAS

Ben jij benieuwd naar de mogelijkheden voor jouw event op onze locaties? Download nu de brochure.