Event
Location
Tickets
Dates
WesterUnie
Fri May 31 - Sat June 1
R&B Legends
Westerpark
Sun June 2 - Tue July 2
Keti Koti Westerpark
WestergasTerras
Sat June 8
18:00 - 02:00
Summer Breeze Latin Night @ Westergasterras #1
WestergasTerras
Sun June 16
18:00 - 02:00
Summer Breeze Latin Night @ Westergasterras #2
WestergasTerras
Mon June 17
15:00 - 19:00
Polen – Oranje op megascherm @ Westergasterras
WestergasTerras
Sat June 22
21:00 - 00:00
Frankrijk-Oranje op megascherm @ Westergasterras
WestergasTerras
Thu June 27
18:00 - 00:00
Oranje-Oostenrijk op megascherm @ Westergasterras
WesterUnie
Sat August 3 - Sun August 4
FUN House XXL – THE PRIDE EDITION
WesterUnie
Fri September 6 - Sat September 7
INTERNATIONAL BEYONCÉ DAY
WesterUnie
Sat September 14 - Sun September 15
R&B Legends – The Black Edition
WesterUnie
Sat September 21 - Sun September 22
Danserette – Pop Divas