Event
Location
Tickets
Dates
WestergasTerras
Sat July 20
18:00 - 02:00
Summer Breeze Latin Night @ Westergasterras #7
WestergasTerras
Thu July 25 - Fri July 26
Summer Breeze Latin Night @ Westergasterras #8
Westerpark
Fri July 26 - Sun July 28
Milkshake
Westerpark
Fri July 26
Mini Milkshake
WestergasTerras
Thu August 1 - Fri August 2
Summer Breeze Latin Night @ Westergasterras #9
WesterUnie
Sat August 3 - Sun August 4
FUN House XXL – THE PRIDE EDITION
WestergasTerras
Thu August 8 - Fri August 9
Summer Breeze Latin Night @ Westergasterras #10
WestergasTerras
Sat August 17
18:00 - 02:00
Summer Breeze Latin Night @ Westergasterras #11
WestergasTerras
Thu August 29 - Fri August 30
Summer Breeze Latin Night @ WGT -The End of Season
Westerpark
Sun September 1
12:00 - 06:00
Sunday Market
WesterUnie
Fri September 6 - Sat September 7
INTERNATIONAL BEYONCÉ DAY
WesterUnie
Sat September 14 - Sun September 15
R&B Legends – The Black Edition
WesterUnie
Sat September 21 - Sun September 22
Danserette – Pop Divas
WesterUnie
Sat September 28 - Sun September 29
Casa Latina @ Westerunie
Westerpark
Sun October 6
12:00 - 06:00
Sunday Market
WesterUnie
Wed October 16 - Thu October 17
Glitterbox ADE 2024
WesterUnie
Thu October 17 - Fri October 18
Eastenderz ADE
WesterUnie
Fri October 18 - Sat October 19
DEFECTED ADE
WesterUnie
Sat October 19
14:00 - 22:00
Westerpark
Sun November 3
12:00 - 06:00
Sunday Market
WesterUnie
Fri November 29 - Sat November 30
Casa Latina @ Westerunie – November
Westerpark
Sun December 1
12:00 - 06:00
Sunday Market (Sinterklaas Market)
Theater de Krakeling
Tue December 10
19:30 - 20:15
De Nederlandse Cocaïnefabriek 14+
Westerpark
Sun December 15
12:00 - 06:00
Sunday Market (Funky Xmas Market)
Theater de Krakeling
Sat December 21 - Sun December 22
Toen mijn vader de nacht in vloog 6+
Theater de Krakeling
Sun January 5
14:30 - 15:30
Babar en het ontstaan van de wereld 6+